Obrazy nowoczesności w architekturze. Projekty domów zawierające różny poziom nasycenia tym co uważane jest za pierwiastek nowoczesności, stylu, kompozycji brył, detalu i kolorystyki.

Współczesne przykłady architektury o wyraźnych rysach, wyposażone w popularne zdobycze cywilizacyjne. Projekty domów pełne rozwiązań dopasowanych do indywidualnych preferencji, estetyczne, wygodne i praktyczne.

Projekty domów

Blue

WYKONANIE indywidualnEGO projektU domu na podstawie projektu "BLUE" - od "12 000"zł

Projekt Blue powstał w wyniku przemyśleń wielowątkowych, inspirowanych wspomnieniami, bierzącymi potrzebami nowoczesnego życia i nutkami odwołań do architektury z pewnych części świata. Można powiedzieć, że to dom z "bogatą przeszłością", chociaż przekłada się to raczej na ilość założeń przyjętych do wykonania projektu.

więcej

Cabana

WYKONANIE indywidualnEGO projektU domu na podstawie projektu "CABANA" - od "12 000"zł

Projekt domu inspirowany muzyką. Założenia dla wykonania projektu to atrakcyjność i funkcjonalność strefy pobytu dziennego z wizualnym włączeniem przestrzeni ogrodu. Wydzielenie i odseparowanie strefy pomieszczeń prywatnych uwzględnienia wyciszenie akustyczne. Dom posiada obszerne zaplecze gospodarcze. Elewacje kształtuje nowoczesna forma i detal.

więcej

Sari

WYKONANIE indywidualnEGO projektU domu na podstawie projektu "SARI" - od "12 000"zł

Dlaczego Sari? Alegoryczna nazwa projektu nie odnosi się do kształtu i formy domu, ale sięga bezpośrednio do realizacji wytycznych jakie wyszczególnione zostały w dniu zamówienia projektu. Sari jest spoiwem - jednym kawałkiem materiału - obejmującym odmienne zdawałoby się oczekiwania, marzenia i preferencje estetyczne. Wnętrze zwiera uzgodniony program użytkowy - komplet wygodnych pomieszczeń. Dom pełen elegancji, powagi, ale też ciepła, roztacza aurę bezpieczeństwa.

więcej

Exit V

WYKONANIE indywidualnEGO projektU domu na podstawie projektu "EXIT V" - od "9 000"zł

Exit V - efektowne, praktyczne i niedrogie rozwiązanie problemu znalezienia i określenia własnego miejsca. Szykowny wygląd, dobrze dobrana kolorystyka oraz prosta konstrukcja łatwa do zaadopotowania dla każdej technologii są mocnymi atutami projektu.

więcej

Exit X

WYKONANIE indywidualnEGO projektU domu na podstawie projektu "EXIT X" - od "10 000"zł

Exit X jest projektem posiadającym "wnętrze" i miły dla oka wygląd. Ekonomiczna forma i układ pomieszczeń zostały dopasowane do wymagań inwestorów. Proste linie, naturalne barwy oraz akcenty dużych okien tworzą spokojny i pogodny nastrój.

więcej

Exit IX

WYKONANIE indywidualnEGO projektU domu na podstawie projektu "EXIT IX" - od "10 000"zł

Exit IX to projekt nowoczesnego domu, którego stylizacja oparta jest na kanwie tradycyjnego "dworu polskiego". Kompozycja, horyzontalny układ bryły, materiały w naturalnych barwach, mają za zadanie stabilizować emocje oraz wytwarzać nastrój spokoju i bezpieczeństwa. Zarówno układ pomieszczeń jak i zastosowane technologie, dopasowane zostały do wytycznych inwestora. 

więcej

Draco

WYKONANIE indywidualnEGO projektU domu na podstawie projektu "DRACO" - od "15 000"zł

Draco to projekt domu, którego stylizacja oparta jest na wariancie "nowoczesnej szopy". Kompozycja i układ bryły są wynkiem warunków panujących na działce - wąska 16 metrowa działka i duży spadek, wymusiły silnie wydłużoną bryłę budynku z podziałem na kondygnacje pod i nadziemną z antresolą/poddaszem. Materiały wykończenia elewacji opierają się o zestaw naturalnych barw. Układ pomieszczeń dopasowany zostały do wytycznych inwestora. 

więcej